Firma MK Agro Production to regionalny lider produkcji i konfekcjonowania warzyw, m.in. ziemniaka i marchwi


ha pól w pierwszej strefie zdrowotności

ultranowoczesne linie produkcyjne

m2 magazynów

ton płodów rolnych mieszczą nasze magazyny

Firma zakupiona 2014 roku, funkcjonująca na areale 4000 Ha pól. Pola znajdują się w pierwszej strefie zdrowotności, na ekologicznych i nieskażonych przemysłem północnych terenach Polski i w idealnym położeniu ze względu na nasłonecznienie, opady i wiatry oraz odległości zaledwie kilka km od wybrzeża Bałtyku.

Nabywamy jedynie najwyższej jakości materiały siewne.

Gwarantujemy współpracę całoroczną, szeroki asortyment opakowań oraz dowóz towaru w dowolne miejsce na terenie całego kraju i świata.

Produkcja

Najnowocześniejsza światowa technologia linii produkcyjnych.

Specjalistyczne zabezpieczenie jakości.

Wszystkie urządzenia i maszyny są nie tylko nowe ale także najnowocześniejsze w swojej klasie w ramach dostępnej wiedzy technicznej i technologicznej krajów Europejskich. Należą do nich dwie linie produkcyjne dostarczone przez firmę niemiecką oraz holenderską.

Linie są zdolne w krótkim czasie przygotować odbiorcom odpowiednio przesortowane, umyte, konfekcjonowane, krojone, zważone i zapakowane warzywa.

Nowoczesne urządzenia pakujące jak i niezawodne urządzenia znakujące dopełniają obraz nowoczesnego, wysokospecjalizowanego producenta rolnego działającego zgodnie z najnowszymi trendami rozwoju obróbki warzyw.

Magazyny

25.000 m² magazynów  wysokiego składowania wraz z komputerowymi systemami chłodniczymi.

Magazyny są w stanie pomieścić ponad 40 tysięcy ton płodów rolnych.

Warzywa są przechowywane w technologii skrzynio-palet co umożliwia łatwy dostęp do każdej partii surowca oraz optymalne warunki mikroklimatyczne. Takie składowanie zapewnia zachowanie jakości i świeżości przechowywanego surowca oraz możliwość jego przerobu w dowolnym okresie roku.


Certyfikaty

  • Certyfikat IFS-FOOD TUV Nord
  • Certyfikat GLOBALG.A.P.