Skip to main content

Food Service

Food service i sektor AGF (dodać sektor AGF) – nasze produkty doceniane są przez szefów kuchni i w zakładach przetwórstwa spożywczego, jako dodatek do dań gotowych i sałatek
Jakość
Wygoda
Świeżość i
różnorodność

Nasze produkty są doceniane przez klientów z Polski i zagranicy. Oferujemy produkty bez dodatków z terminem przydatności 60 (produkty czyste – woda i sól), a nawet 90 dni (z dodatkiem pirfosforanu), co pozwala wygodnie planować zakupy, a w przypadku niższej sprzedaży czy ograniczeń pandemicznych nasi klienci mają więcej czasu na wykorzystanie zakupionych produktów. Specjalizujemy się wyłącznie w produktach chłodzonych, ale oferujemy szeroką gamę możliwości cięcia – od całych ziemniaków, przez kostki w różnych wymiarach, ćwiartki, połówki, plastry i łódeczki.

Nasze pasteryzowane warzywa nadają się zarówno do podgrzania i szybkiego podania, jak i pieczenia, smażenia czy podawania z grilla.

Nie proponujemy produktów niższej i wyższej jakości – każdy lubi jeść dobrze i zdrowo, stąd można nasze produkty traktować w kategorii produktów premium, ale równie dobrze powszechnych produktów, na które każdego stać.

Nasze produkty oferowane dla restauracji, hoteli zaspokajają oczekiwania jakościowe szefów kuchni najlepszych restauracji, ale też dla lokalnych, rodzinnych obiektów.

Nasze warzywa oferujemy również jako półprodukt do przemysłu owocowo – warzywnego, w tym producentów przetworów rybnych, zup i sałatek (AGF sector). Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla zakładów produkcyjnych, którzy cenią sobie zarówno jakość, jak i pewność realizacji zamówień w terminie.

Klienci doceniają powtarzalność naszych produktów i stabilną jakość przez cały rok.

Traceability

dużą wagę przykładamy do zdolności śledzenia (odtworzenia historii) przepływu surowców w łańcuchach i sieciach dostaw, wraz z rejestracją parametrów identyfikujących te surowce oraz wszystkie lokalizacje objęte przepływem. Zapewnienie bezpieczeństwa dostarczanych na rynek produktów wiąże się z rejestrowaniem i gromadzeniem danych na ich temat na każdym etapie łańcucha dostaw, a więc na poziomie każdego z przedsiębiorstw biorących udział w tym łańcuchu.

Jesteś zainteresowany

współpracą ?

Zapraszamy do kontaktu z nami